Om oss

Rørleggermester Svein Kragtorp er født i 1955 og startet opp sin egen rørleggerbedift i 1979. Han har siden jobbet som rørlegger og har mange års erfaring innen alt du kan tenke deg innenfor rørfaget.

I 1998 fikk Svein med seg John Lintho f.1955 på laget og firmaet Rørleggermester Svein Kragtorp AS ble etablert.

September 2020 tok søskenparet June og Jørn Kragtorp over bedriften. Da ble navnet endret til Kragtorp VVS AS.

Firmaet regnes som godt etablerte med mange års erfaring og god kompetanse.

Våre rørleggere utfører alt av rørleggerarbeid i private hjem, fritidsboliger, nybygg, rehabilitering og har også rammeavtale med Aurskog-Høland Kommune.

Våre ansatte

Passfoto Jørn Kragtorp.JPG

Rørlegger og Daglig leder

                                                            

Jørn Kragtorp

Mob: 95797558

E-post: jorn@kragtorp.no

June Kragtorp

Administrasjon

June Kragtorp

Mob: 45955590

E-post: june@kragtorp.no

Daglig Leder Rørlegger Kragorp

Rørlegger 

                                                     

Svein Kragtorp

Mob: 90556710

E-post: svein@kragtorp.no

Rørlegger Medeier

Rørlegger 

                                        

John Lintho

Mob: 90196540

E-post: john@kragtorp.no

Lærling Rørlegger Kragtorp

Rørlegger 

Simen Berg Bakka

Mob: 93031259

E-post: simen@kragtorp.no

Passfoto Morten Hansen.jpg

Rørlegger 

Morten Hansen

Mob: 40854499

E-post: morten@kragtorp.no

Rørlegger 

Eirik Nilsson

Mob: 40854499

E-post: eirik@kragtorp.no

logo_vvs-fagmann_sort.png
novap.jpg